2020 m. balandžio 18 d., šeštadienis

Kvapų galia

Žvalumas su pipirmėtėmis
Pipirmėtės gali padėti jaustis žvaliau ir mąstyti aiškiau. Tyrimais nustatyta, kad žmonės, pauostę pipirmėčių aliejaus, užduotis atlieka tiksliau. Pipirmėtės gali pagerinti fizinę veiklą ir padėti treniruotėse. Pamėginkite pasipurškti pipirmėčių skonio kūno priemone ar pasitepti losjonu prieš eidami į sporto salę.
Ramybė su jazminais
Raminantis jazminų kvapas gali padėti geriau išsimiegoti. Pabandykite nusiprausti jazminų kvapo muilu prieš eidami miegoti arba pasipurškti jazminų kvapo patalpų purškikliu miegamąjį.
Geresnė nuotaika su citrinomis
Japonų mokslininkai neseniai nustatė smegenų dalį, kurią veikia citrinų aliejus. Jis gerina nuotaiką ir ištvermę - tai viena priežasčių, kodėl jo gausu oro gaivikliuose ir energiniuose gėrimuose.
Lengvai galite pasinaudoti šiais privalumais išsispaudę citrinos skiltelę į vandens stiklinę.
Geresni rezultatai su greipfrutais
Greipfrutai gali pagerinti atmintį ir koordinaciją. Tyrimais nustatyta, kad žmonės, kurie uostė greipfurtą atlikdami kompiuterinius testus, surinko daugiau taškų ir reagavo greičiau nei neuosčiusieji.
Lepina levandos
Atsipalaiduokite dienos metu sudrėkindami rankas kremu su levandomis. Šiame augale yra raminančio linalolio. Taip pat galite papurkšti miegamąjį levandomis - tyrimais nustatyta, kad taip darę žmonės greičiau užmigdavo ir ilgiau miegodavo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą